חיפוש
  • Medi-Vape

ופורייזר - מכשיר אידוי מייטי - Mighty Vaporizer

עודכן ב: 15 אוג 2019

לא משנה אם מכר או חבר המליצו לכם עליו או שנתקלתם בו במהלך החיפוש ברשת אחרי ופורייזר - אם אתם חושבים לרכוש את המייטי אז יש לנו דבר אחד לומר לכם - בחרתם במכשיר האידוי הנכון!

וופורייזר מכשיר אידוי מייטי הוא ללא ספק מכשיר האידוי הנייד הטוב ביותר שתוכלו לבקש לעצמכם.

"מכשיר אידוי מייטי - ללא ספק שווה כל שקל שתשקיעו בו"

אז נכון, המייטי קצת יקר, אבל הוא ללא ספק שווה כל שקל שתשקיעו בו.

בלי יותר מדי פרטים טכניים - למה מייטי?

סוללה! או סוללות... 2 סוללות עוצמתיות המספקות עד שעתיים!! כן, שעתיים של שימוש כאשר הסוללות טעונות במלואן. לצורך השוואה, הסוללה במכשירים הזולים תחזיק 20-30 דקות ולפעמים גם פחות. מאד לא נוח שרוצים לצאת מהבית ויותר מתסכל, גם בבית, שהסוללה נגמרת והמכשיר מפסיק לעבוד תוך כדי השימוש.

משך הזמן הדרוש לטעינה מחדש של מכשירי אידוי הוא לרוב שעתיים ויותר, כך שניתן להבין את החשיבות של זמן השימוש הרצוף של המכשיר בין טעינות.

קפסולות ייחודיות - ניתן להכין מראש מחסנית קפסולות. מכניסים למכשיר ומאדים ללא התעסקות מיותרת.

קל לשימוש - המייטי פשוט וקל לשימוש ובעל תצוגה בהירה וברורה וכפתורים אינטואטיבים.

השאיפה קלה לעומת מכשירי אידוי אחרים. יחידת הקירור תשלים את המלאכה ותספק איכות אדים גבוהה שמתבטאת באידוי נקי וחלק כך שאפילו שאיפה קצרצרה תספיק כדי להפיק כמות יפה של אדים.


יחידת הקירור של המייטי

לסיכום - המייטי הוא מכשיר אידוי איכותי, אמין וחזק שמתאים גם לשימוש אינטנסיבי. מומלץ מאד לשימוש רפואי. בעל אישור משרד הבריאות. מתאים להחזר מטעם משרד הבטחון.

#מכשיר_אידוי_מייטי #מייטי_ופורייזר


לפרטים ורכישה לחצו כאן.56 צפיות

צור קשר

MEDI-VAPE

058-6281798

cs@medi-vape.co.il 

מחסן ראשי - החרושת 5 כרמיאל

רוצה לקבל עדכונים על מבצעים ומוצרים חדשים בתחום מכשירי האידוי ?

Copyright 2019 © Medi-vape.co.il *האתר ומוצריו מיועדים לגיל 18 ומעלה. בשימוש באתר או רכישת מוצרים ממדי-וייפ הנך מצהיר כי אתה מעל 18 שנים. השימוש במוצרים הנרכשים באתר לשימוש מגיל 18 ומעלה. אני מאשר בזאת  שלא תהיה לי כל טענה בעניין בריאותי, בטיחותי או שימוש במוצרים כנגד מדי-וייפ, מנהליו ועובדיו.  מדי-וייפ לא נושאת  באחריות לכל נזק בנפש או ברכוש, מחלות או פציעה שנגרמה משימוש במוצרים שנרכשו. השימוש במוצרים לבדם אינו משמש כטיפול או תרופה למחלה או תסמין. המוצרים מיועדים למטופלים המחזיקים ברישיון לשימוש רפואי.