קצת עלינו ולמה לקוחות עם אישור לשימוש רפואי רוכשים ופורייזר

 במדי-וייפ

 מדי-וייפ מספקת שירות בפריסה ארצית לאספקת מכשירי אידוי איכותיים במחירי יבואן. אנו מומחים בתחום מכשירי האידוי ומתמקדים במתן שירות למטופלים המחזיקים ברישיון לשימוש רפואי. 

אז אתם חושבים לרכוש ופורייזר. הרשת מוצפת באתרים למכירת ופורייזרים-מכשירי אידוי וגם חנויות ייעודיות קיימות פה ושם. יש כל כך הרבה מכשירי אידוי... זולים ויקרים, גדולים וקטנים, חימום הסעה מול חימום הולכה ועוד הרבה פרמטרים שאתם לא ממש בטוחים כמה הם רלוונטים עבורכם... איך תבחרו נכון ולא תבזבזו את כספכם לשווא? ואיך תהיו בטוחים שהמוכר ממנו רכשתם את מכשיר האידוי באמת יודע על מה הוא מדבר?

  אפשר להיות רגועים... מדי-וייפ פתרו לך את הבעיה.

פרט לכך שאצלנו באתר תמצאו רק מכשירים הנחשבים מספיק איכותיים כדי לתת מענה לשימוש רפואי, צוות מדי-וייפ מורכב מאחים ואחיות מוסמכות עם ניסיון בתחום הקנאביס הרפואי ומכשירי אידוי שישמחו לייעץ לך - ללא עלות - ולהבין איזה מכשיר אידוי יתאים לך ובתקציב שלך.

קיימים גם מכשירי אידוי איכותיים ביותר ולא יקרים.

אז אחרי שהתייעצתם והחלטתם על מכשיר אידוי שמתאים לכם, למה לרכוש דווקא אצלנו? קודם כל השירות! החל משלב הייעוץ, הדרכה מקצועית לאחר קבלת המכשיר ועד ליווי ומענה לכל שאלה או עניין שעולה במהלך הדרך.

לא פחות חשוב - המחיר.

מתוך הבנה שהלקוחות שלנו רוכשים את מכשירי האידוי כדי להתגבר על קושי מסוים אנו עושים כמיטב יכולתנו להקל עליכם גם בצד הכלכלי ולכן אנו מספקים את מכשירי האידוי במחירים הטובים ביותר ובהנחות מיוחדות - אתם יכולים להיות בטוחים שאתם מקבלים את המחיר הכי זול בארץ! 

המשלוח - חינם!

 ועוד- ברכישת מכשירי אידוי נבחרים ניתן לקבל הדרכה ע"י אח/ות מוסמכת בבית הלקוח, אצלנו במשרד או בשיחת טלפון בנוחות וסבלנות - בחינם!

כי אנחנו באמת משתדלים בשבילכם ולא רק מדברים. 

מעוניינים שנציג יחזור אליכם לשיחת ייעוץ?

התקשרו אלינו - שירות לקוחות 8:00-20:00 - 058-6281798

זמינים גם בוואטסאפ

whatsapp-button.png

מחיר יבואן - הכי זול בארץ!

פריסה לתשלומים

 ניתן לפרוס לתשלומים בכרטיס אשראי

משלוח חינם

אחריות

קונים בראש שקט

לקוחות המחזיקים באישור לשימוש רפואי יוכלו לקבל

הדרכה ביתית ע"י אח/ות מוסמכת -חינם!

***למכשירי אידוי נבחרים. יש לפנות לשירות הלקוחות טרם ההזמנה.

צור קשר

MEDI-VAPE

058-6281798

cs@medi-vape.co.il 

מחסן ראשי - החרושת 5 כרמיאל

משרד - ברודצקי 1 נתניה

קבלת קהל בתאום מראש

whatsapp-button.png

רוצה לקבל עדכונים על מבצעים ומוצרים חדשים בתחום מכשירי האידוי ?

Copyright 2019 © Medi-vape.co.il *האתר ומוצריו מיועדים לגיל 18 ומעלה. בשימוש באתר או רכישת מוצרים ממדי-וייפ הנך מצהיר כי אתה מעל 18 שנים. השימוש במוצרים הנרכשים באתר לשימוש מגיל 18 ומעלה. אני מאשר בזאת  שלא תהיה לי כל טענה בעניין בריאותי, בטיחותי או שימוש במוצרים כנגד מדי-וייפ, מנהליו ועובדיו.  מדי-וייפ לא נושאת  באחריות לכל נזק בנפש או ברכוש, מחלות או פציעה שנגרמה משימוש במוצרים שנרכשו. השימוש במוצרים לבדם אינו משמש כטיפול או תרופה למחלה או תסמין. המוצרים מיועדים למטופלים המחזיקים ברישיון לשימוש רפואי.