קצת עלינו ולמה לקוחות עם אישור לשימוש רפואי רוכשים ופורייזר

 במדי-וייפ

מדי-וייפ medi-vape מכשירי אידוי_edited.p

 מדי-וייפ מספקת שירות בפריסה ארצית לאספקת מכשירי אידוי איכותיים במחירי יבואן. אנו מומחים בתחום מכשירי האידוי ומתמקדים במתן שירות למטופלים המחזיקים ברישיון לשימוש רפואי. 

אז אתם חושבים לרכוש ופורייזר. הרשת מוצפת באתרים למכירת ופורייזרים-מכשירי אידוי וגם חנויות ייעודיות קיימות פה ושם. יש כל כך הרבה מכשירי אידוי... זולים ויקרים, גדולים וקטנים, חימום הסעה מול חימום הולכה ועוד הרבה פרמטרים שאתם לא ממש בטוחים כמה הם רלוונטים עבורכם... איך תבחרו נכון ולא תבזבזו את כספכם לשווא? ואיך תהיו בטוחים שהמוכר ממנו רכשתם את מכשיר האידוי באמת יודע על מה הוא מדבר?

  אפשר להיות רגועים... מדי-וייפ פתרו לך את הבעיה.

פרט לכך שאצלנו באתר תמצאו רק מכשירים הנחשבים מספיק איכותיים כדי לתת מענה לשימוש רפואי, צוות מדי-וייפ מורכב מאחים ואחיות מוסמכות עם ניסיון בתחום הקנאביס הרפואי ומכשירי אידוי שישמחו לייעץ לך - ללא עלות - ולהבין איזה מכשיר אידוי יתאים לך ובתקציב שלך.

קיימים גם מכשירי אידוי איכותיים ביותר ולא יקרים.

utillian-722-vaporizer-gunmetal_edited.j

אז אחרי שהתייעצתם והחלטתם על מכשיר אידוי שמתאים לכם, למה לרכוש דווקא אצלנו? קודם כל השירות! החל משלב הייעוץ, הדרכה מקצועית לאחר קבלת המכשיר ועד ליווי ומענה לכל שאלה או עניין שעולה במהלך הדרך.

לא פחות חשוב - המחיר.
מתוך הבנה שהלקוחות שלנו רוכשים את מכשירי האידוי כדי להתגבר על קושי מסוים אנו עושים כמיטב יכולתנו להקל עליכם גם בצד הכלכלי ולכן אנו מספקים את מכשירי האידוי במחירים הטובים ביותר ובהנחות מיוחדות - אתם יכולים להיות בטוחים שאתם מקבלים את המחיר הכי זול בארץ! 
המשלוח - חינם!
 ניתן לקבל הדרכה ע"י אח/ות מוסמכת בבית הלקוח, אצלנו במשרד או בשיחת טלפון בנוחות וסבלנות.
כי אנחנו באמת משתדלים בשבילכם ולא רק מדברים. 

מעוניינים שנציג יחזור אליכם לשיחת ייעוץ?

תודה שפנית אלינו  - נציג יחזור אליך תוך זמן קצר

התקשרו אלינו - שירות לקוחות 09-3762122

זמינים גם בוואטסאפ

whatsapp-button.png

מחיר יבואן - הכי זול בארץ!

פריסה לתשלומים

visa strip.jpg

 ניתן לפרוס לתשלומים בכרטיס אשראי

משלוח חינם

אחריות

קונים בראש שקט

לקוחות המחזיקים באישור לשימוש רפואי יוכלו לקבל

הדרכה ע"י אח/ות מוסמכת -חינם!