חיפוש

הקנאבינואיד החזק ב-300% יותר מ-THC

עודכן ב: 18 אוג 2019

האם ידעתם שקיים קנאבינואיד החזק ב-300% יותר מהTHC? אל תרגישו רע אם לא שמעתם עליו, משום שבאמת לא מדברים עליו מספיק. THC-O-acetate יכול להיות חזק פי 3 מ-THC.


מה זה THC-O-acetate?

אז THC-O-acetate הוא קנבינואיד מטאבולי, הכוונה שהוא הופך לפסיכואקטיבי לאחר שעבר פירוק מטאבולי. תהליך זה יכול לקחת 20 דקות, זמן דומה לזה שלוקח ל-THC כאשר הוא נמצא במוצרים המבוססים על אכילה/בליעה.

כאשר ממצים THC-O-acetate, הוא הופך סמיך מאד וללא ארומה. התכונה שהופכת אותו למיוחד היא היכולת להתמוסס במים.


מה ההבדלים בין THC ל- THC-O-acetate ?

ה-THC הוא חומר המתמוסס בשמן לעומת ה-THC-O-acetate המתמוסס במים ולכן הגוף מעבד אותם בצורה שונה. ל-THC המתמוסס בשמן, קשה יותר יותר להגיע למחזור הדם וכמות רבה ממנו לא מנוצלת לעומת חומר המתמוסס במים שיחדור לזרם הדם בקלות.


היסטוריה של ה-THC-O-acetate

בעבר, צבא ארה"ב ערך ניסויים ביצירת נשק שיפגע באויב בצורה לא קטלנית. בניסויים שערכו על כלבים נמצא כי ה-THC-O-acetate חזק פי 2 מ-THC.


איך משפיע ה-THC-o-acetate ?

כמו ה-THC לטיפול בסימפטומים כגון כאב, הפרעות שינה ועוד..

מכיוון שישנם מטופלים שלא מגיבים ל-THC, עקב הפוטנטיות הגבוהה של ה- THC-O-acetate ניתן להשתמש בו כדי לעורר תגובה במטופלים אלו שטיפול בTHC לא נתן תוצאות.

מקור- www.shorturl.at/fltv5

רוצים לראות עוד? כנסו ליוטיוב ותכתבו THC-O-acetate

לקריאה בויקיפדיה על THC-O-acetate

https://en.wikipedia.org/wiki/THC-O-acetate

#THC #CBD #ופורייזר

35 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

מלאי קנאביס בסופר פארם - קישורים לקבוצות טלגרם.

מלאי קנאביס רפואי בסניפי סופר פארם - קישורים לקבוצות טלגרם של הרוקחים בסופר פארם האחראים על ניפוק קנאביס רפואי. מוזמנים להשאיר בתגובות (בסוף העמוד) קישורים לקבוצות טלגרם נוספות ואנחנו נוסיף אותם לרשימ

צור קשר

MEDI-VAPE

058-6281798

cs@medi-vape.co.il 

מחסן ראשי - החרושת 5 כרמיאל

משרד - ברודצקי 1 נתניה

קבלת קהל בתאום מראש

whatsapp-button.png

רוצה לקבל עדכונים על מבצעים ומוצרים חדשים בתחום מכשירי האידוי ?

Copyright 2019 © Medi-vape.co.il *האתר ומוצריו מיועדים לגיל 18 ומעלה. בשימוש באתר או רכישת מוצרים ממדי-וייפ הנך מצהיר כי אתה מעל 18 שנים. השימוש במוצרים הנרכשים באתר לשימוש מגיל 18 ומעלה. אני מאשר בזאת  שלא תהיה לי כל טענה בעניין בריאותי, בטיחותי או שימוש במוצרים כנגד מדי-וייפ, מנהליו ועובדיו.  מדי-וייפ לא נושאת  באחריות לכל נזק בנפש או ברכוש, מחלות או פציעה שנגרמה משימוש במוצרים שנרכשו. השימוש במוצרים לבדם אינו משמש כטיפול או תרופה למחלה או תסמין. המוצרים מיועדים למטופלים המחזיקים ברישיון לשימוש רפואי.